Apartmán

3 880 Kč
Momentálně nedostupné

Domeček pro panenky má snad každá princezna doma. Ale co dělat, když jede na cesty? Velký domek se na převoz nehodí, nebo jej minimálně rodiče nechtějí tlačit do kufru auta. Zoufat se ale nemusí! Na víkendový výlet k babičce už vaši malí kamarádi nemusí jezdit v temném a dusivém batohu. Pohodlí jim zajistí cestovní pokojíček, kde budou mít vše, co potřebují.

Pro velkou rodinu či partu přátel lze pořídit opravdu velkýapartmán. Zajistí všem pohodlí a budou mít sebou vždy to, co potřebují. Doapartmánu lze přizvat klidně i sousedovic famílii! Možno uvařit v kuchyňce a slavnostní oběd poté společně užít u jídelního stolu z masivních trámů s židlemi. A kdo bývá po obídku znaven, může využít klidové zóny a vychutnat si třeba kafíčko.


- velký kartonový kufr 29 x 9,5 x 20 cm
- dřevěná podlaha (dubové dřevo)
- tapeta bio bavlna
- vybavení: kuchyňská linka, košíková police, jídelní stůl s židlemi, 2místná pohovkaodkládací stolek


Velmi mi záleží na kvalitě. Přeji si, aby každý obdržel co nejpreciznější výrobky, vše pečlivě vyrábím sama a kufřík proto bývá hotov do 2 až 3 týdnů. Každý kufřík dostane tapetu ladícího motivu v bio bavlně a precizně opracovanou podlahu z kvalitního masivního dřeva z českých lesů.


Kategorie: Něco na hraní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu