Domeček pro panenky.
"Hračka, která rozvíjí dětskou fantazii a kreativitu. Samotná hra naše malé dokonce zábavnou formou učí na život."
To všechno je samozřejmě pravda a splňuje to každý domek pro panenky. Co ale postrádá každý z nich?
P
ojďme se na to společně podívat podrobněji.

Dispozice
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
1 780 Kč 2 210 Kč 2 510 Kč 2 080 Kč od 1 780 Kč
Lze objednat Lze objednat Lze objednat Lze objednat Zvolte variantu

K domečku pro panenky dříve či později dospěje každé dítě. Nabízí totiž mnoho prostoru pro zrcadlení všech od dospěláků okoukaných situací. Bohužel ne vždy je možné nějaký domek pořídit. 

Nejedna natěšená maminka pořídila domeček moc brzy. Ve věku, kdy ještě ratolest nebyla pro tento druh hraní dostatečně vyzrálá. Domek poté pouze zabíral místo a jediná v něm odehrávající se aktivita byla utírání prachu. U jiné maminky už ten správný čas nastal, avšak prostoru pro domek příliš není a to je problém, neb aby dítě hra bavila, musí být příjemný prostor kolem. 

Tak jsme zde a díváme se spolu na Domov. Domov, který můžete vzít s sebou kamkoliv, kdykoliv a vždy s ním uděláte parádu. 
Jakto? Takto, protože je:

Rozkládací.
Pokud si děti s domkem hrát nechtějí, jednoduše se rozloží na díly a například v obale z režného plátna mu bude dobře třeba i pod postelí. Rovněž cestování jest vítáno, však přímo pro tento účel byl domek navržen. K babičce, na dovolenou, do vlaku, na návštěvu, kamkoliv.

Lehký.
Materiál jsem zvolila lehkou 6mm překližku, aby si každí děťátko mohlo s domečkem manipulovat dle své libosti. Vynést si jej do vedlejší místnosti, na balkon, na zahradu, do parku...

Designový, přesto praktický.
Odpuzují mne všechny ty barevné kombinace. Lesklé nátěry, které časem popraskají a odloupnou se. Složité tvary a malé prostory. Střechy, kvůli kterým si uvnitř nelze dost dobře hrát. Jednostranné domky, ke kterým se více dětí nevejde a nemohou si tak hrát společně. 

Tento domov je slušivý v každém interiéru, ale i v přírodě. Nikoho svým designem neruší. Vypadá vkusně i jako dekorace, přestože je především hračkou, která zabaví jednou hrou vícero dětí. Lze jej jednoduše převézt a nezabere téměř žádné místo. A pokud by se přeci jen stalo, že si s ním momentálně nikdo nechce či nemůže pohrát, pohodlně jej kamkoliv uložíte.Domovy Truhlářovy dcery vám přináším ve dvou provedeních.
Menší varianta, SKROMMÝ PŘÍBYTEK, nabízí 30x30x30 cm (ŠxVxH).
PROSTORNÁ HACIENDA se pyšní rozměry 46x40x48 cm - je vhodná pro vybavení Maileg.

DOMOV JE MOŽNÉ OBJEDNAT S TERMÍNEM DODÁNÍ DO 3 TÝDNŮ.

Kategorie: Designové hraní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu