O Truhlářově dceři

Žena, která miluje krásno.
Matka 3 dětí, manželka 1 muže a dcera truhláře.
truhlářova dcera.         

Přišla jsem na svět jako dcera truhláře a přadlenky. A byť svou maminku miluji neméně, truhlařina mi byla od malička bližší. Údajně, jen co jsem začala chodit, vedly mé kroky za tátou do dílny. A to mi zůstalo. Láska ke dřevu - jak voní, jak léty mění svou barvu, strukturu, jakou má duši...

Je mi téměř 35 let, mám 3 děti a báječného manžela. Nemám ráda sport, zato miluji lenošení u filmů. Můj táta je truhlář, ale truhlařinu jako takovou už nedělá. A tak jsem alespoň maličko chtěla převzít to pomyslné žezlo

Projekt Truhlářova dcera vznikl zcela nenápadně. Doma v malé šatně, kterou jsem si ukořistila pro sebe, vybavila malou pilkou a začala si plnit sen. Zpočátku jsem se chtěla jen pochlubit dobrým nápadem, jenže okolí začalo o mé výrobky projevovat zájem a objednávky se hromadily. Náš dětský pokoj (rozumějte celý dům) už byl dostatečně zaplněn, a tak nastal pravý čas dělat radost i druhým.

 

E-shopů, které pouze přeprodávají je tu dostatek. Výrobců přeslazených a kýčovitých předmětů rovněž.
A tak tvořím to, co mi na trhu chybí. Vyrábím hračky, které jsou bytelné a dokážou schytat pár ran. Předměty zpracované tak pečlivě, jak jen lidské ruce dovedou, ať nemusím řešit reklamace. V neposlední řadě také fotogenické - protože co si budeme povídat, fotky našich dětí s nimi chceme mít, my matky, instagramové.
A abychom i u hraní vypadali pěkně a cítili se uvolněně, rozhodla jsem se nabídku rozšířit i o oblečení. Naleznete tak u mne něco na sebe pro malé či velké, ale i další doplňky - pro stylové cestování a trajdání nezbytné. Takové vílí šaty z lehoučkého mušelínu už se stávají dalším nezbytným vybavením našich malých cestovatelů a nezbylo tak nic jiného, než vyplnit poslední pomyslnou mezeru - nabídkou originální cestovní či nákupní bagáže.

 


Odesílám pouze to, co bych sama přijala

Můžete se spolehnout, že každičký kousek, který k vám vypravím, bude bez vad a nedokonalostí. Od výroby, přes balení, až po doručení. Dovolím si odeslat pouze tak kvalitní výrobek, jaký bych i já sama ocenila. A ten, kdo mě zná, ví, že jsem velmi náročná. Přesvědčte se sami.

Bavilo Vás nahlédnout více do světa TD? Pak přijměte pozvání k nahlédnutí do dílny.

Zpět do obchodu