Vrácení a reklamace

Vrácení zboží

Zakoupené zboží lze vrátit z jakéhokoliv důvodu do 15 dní od jeho převzetí. Zboží musí být zasláno v původním stavu, tzn. neprané, nežehlené, nenošené a označené původním štítkem. Zároveň je prodávající oprávněn ponížit vrácenou částku o částku, o kterou se snížila hodnota zboží tím, že bylo zboží před vrácením užíváno jinak, než bylo vhodné - oblečení ušpiněné od make-upu, nesprávné uložení před odesláním, kdy se látka pomačká například apod.
Před odesláním zboží je možné informovat o množství a důvodu vrácení zboží na email jajsem@truhlarovadcera.cz, či číslo 776 888 496 (každý všední den od 8 do 17h ). Není však vnímáno jako termín samotného vrácení. Veškeré náklady na zaslání zboží na naši adresu hradí kupující. Jakékoliv vracené zboží zasílané na dobírku nebude prodávající přijímat, stejně tak zboží zaslané po uplynutí zákonem stanovené lhůty pro vrácení zboží. 
U poškozeného a viditelně nošeného zboží nelze odstoupit od smlouvy. Vrácení zboží nebude akceptováno v případě výroby zboží na přání (oblečení s úpravou střihu, rozměrů apod. či hračky vlastních rozměrů, materiálů apod.).

Reklamace

Kupující má právo reklamovat vadné zboží dle zákonné záruční doby. Před zasláním zboží je povinen nakupující informovat o množství, počtu a důvodu reklamace na email jajsem@truhlarovadcera.cz. Veškeré náklady spojené se zasláním reklamovaného zboží hradí kupující. Prodávající si vyhrazuje zákonnou lhůtu 30 dní pro vyřízení reklamace ode dne převzetí zboží.
Při rozbalování a prvotní kontrole vráceného nebo reklamovaného zboží bude vždy pořízen videozáznam, a to z důvodu možných pozdějších nedorozumění (např. v případě vrácení neúplného anebo poškozeného zboží).
Za vady vzniklé přepravcem, reklamované zpětně, neručíme. Stejně tak za vady vzniklé nesprávným užíváním, nesprávnou údržbou navzdory doporučené údržbě na visačce či štítku.

Adresa pro navrácení zboží jest: Javorová 1197, Kostelec nad Černými lesy, 281 63
V případě zájmu vrácení zboží přes Zásilkovnu, je možné odeslat na výše uvedenou adresu, nikoliv na výdejnu.

Michaela Burdychová
tel.: 776 888 496
jajsem@truhlarovadcera.cz

 
Zpět do obchodu