Může se hodit

Protože se mi neustále někdo ozývá s prosbou o radu, odkaz či doporučení, řekla jsem si, že založím tuto stránku. 
Zde Vám budu smět zanechávat Vámi požadované...


Vánoce miluji od dětství a je jedno, kolik let mi je. Až s dětmi však naše Vánoce dostaly TO pravé kouzlo! To, které tenkrát vymizelo, když mi ve škole vyzradili tu věc s Ježíškem. A protože mi naše děti dopřávají vánočního kouzla, chci jim dopřát alespoň kouzelné zážitky. Takové ty neobyčejně obyčejné, na které (snad) budou jednou vzpomínat i jako dospělí. Každý rok tvoříme seznam aktivit a zážitků. Letos jej měly v režii děti a svolily, abych vám náš seznam poskytla. Tedy, koho okouzlí, smí stáhnout...

* Vanocni zazitky 

 

 

 

Můj muž si napsal Ježíškovi na seznam "Spát do 9ti hodin" a Ježíšek mu toto přání samozřejmě splní. Aby to měl černé na bílém, zpracovala jsem jakýsi pakl poukázek na různá dobrodiní, která smí předložením poukázky uplatnit. Nic erotického nečekejte, my rozbalujeme dárky před rodiči, prarodiči a tak dále... Samé ctnostné aktivity, které pro někoho neznamenají nic, avšak mému báječnému muži radost jistojistě udělají. Nastaven jest rovnou formát pro tisk - o velikosti vizitek a když se k nim přikoupí ještě nějaká vkusná skleněná krabička, ováže se sametovou stuhou...myslím, že se u stromečku nebudeme muset stydět.

* Poukazky pro muze

 

 

 

 

Vložíme si sem vámi obdivovaný vzor pro dopis Ježíškovi. V loňském roce jsme jej obdrželi od přátel a děti si jej chtěly vytisknout i letos. Hodili jsme ho proto znovu do tiskárny. 
No a pokud přijde někomu z vás vhod, můžete ho tam hodit taky.

* Dopis Jeziskovi
auto

 

 

 


Určitě sem ale patří i mé "Příběhy z půdy", které vznikly jako něco navíc. Ráda bych v tomto duchu pokračovala a slibuji, že určitě další vydání budou. Ale až na ně bude trochu více času. Zatím Vám a Vašim malým jistojistě nějakou kratičkou chvilku zpříjemní.

 

* Pribehy
Zpět do obchodu