2 místná pohovka

Pro ty cestovatele, kteří touží procestovat svět a nechtějí sebou vláčet velké a těžké kusy nábytku je tu tato malá, ne však méně pohodlná 2 místná pohovka. Až budou plni zážitků, dojmů a prožitků, nebo třeba naleznou to pravé místo a budou se chtít usadit, mohou malou pohovku rozšířit o rohovou pohovku a vytvořit tak dostatek místa pro početné návštěvy, které si jistě nenechají utéct vyprávění o všech krásách světa.

Aby bylo posezení co nejpříjemnější, je matrace ušita ze 100% bavlny a vyplněna dutými vlákny a je v ceně pohovky. Pohovka je z masivního dubového dřeva a povrchově není nijak upravena - kufříkovým obyvatelům přeci barvy moc nevoní. A v takto syrovém stavu je všem i na omak příjemnější.

Jak se o pohovku starat? Tak jednoduše, jak jen to naše děťátka zvládnou - otření vlhkým hadříkem postačí. Matraci pak může vyprat maminka na 40 °C v ruce (při ručním režimu se mohou zatočit i v pračce).

A protože všechny dřevěné hračky pro děti vyrábím ručně já, #truhlarovadcera, není žádný kus nábytku stejný. Maličké odchylky a kresba na dřevě dělají každý kousek jedinečným.

399,00 Kč