Líný slouha

159 Kč
Na objednávku
AUTORSKÉ NÁVRHY A FÉROVÁ VÝROBA
AUTORSKÉ NÁVRHY A FÉROVÁ VÝROBA
Všechny produkty z dílny Truhlářovy dcery jsou jedinečné originály. Autorská tvorba je hlavním znakem této značky. Stejně tak precizní zpracování a férové podmínky pro ruce, které tyto výrobky pomáhají tvořit.
POSTARÁM SE O VÁS, JAKO BYSTE BYL/A MOJE VLASTNÍ
POSTARÁM SE O VÁS, JAKO BYSTE BYL/A MOJE VLASTNÍ
Ráda se o Vás postarám, proto si nekupujete pouze produkt, ale poradenství, možnost úpravy každého produktu k Vaší absolutní spokojenosti. I případné vrácení spolu vyřešíme. Spolu zvládneme vše.

Také si na cestách nedovedete udržet pořádek v oblečení? Manželé Truhlíkovi určitě ne. Hlavně tatínek! Na něj se paní Truhlíková pořád zlobí. Tu se válí ponožka, tamhle košile a pod židlí zase čepice - ach jo.

Paní Truhlíková toho měla jednoho dne už plné zuby. Přemýšlela, chodila po pokoji sem a tam, když najednou... "To je ono!" vymyslela parádní plán. A za pár dnů byl Líný slouha na světě.

Podrží spolehlivě všechny kusy oblečení, tatínkovi i malé Líze. A co víc, je ideální na cesty - lehce ho složíte do kufříku. Odteď už nebudou žádné ponožky na zemi.

Líný slouha je vyroben ručně a s láskou truhlářovou dcerou. Není nijak chemicky ošetřen a není na něj použito žádných barev. Je určen pro všechny pořádku-milovníky.

Rozměr tohoto kousku je vždy padnoucí do aktuálního kufříku. Pokud sestavujete kufřík nový, postarám se o to. Pokud si pouze rozšiřujete své vybavení, prosím o uvedení požadovaných rozměrů do poznámky v objednávce.

Kategorie: Něco na hraní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu