Jesličky

Mají panenky Vašich dětí dostatečné pohodlí? Nebo ta halda plyšáků, co je uschovaná v proutěném koši?
A ta důležitá otázka - líbí se Vám, dospělým? Líbí se Vašim dětem a tím pádem - hrají si s ní rády?

2 840 Kč
Momentálně nedostupné

Mohu Vám garantovat, že v bezpečí jasanové masivní postýlky budou mít panenky pohodlí, Vám nebude nikterak esteticky vadit ani v obývacím pokoji a děti to k ní bude přímo táhnout na hraní.
Jesličky jsou opatřeny skutečnou molitanovou matrací, se svým vlastním potahem matrace, který je snímací a jakoukoliv nehodu tak můžou maminky pohodlně vyprat. Co by to bylo za postýlku bez naducaného polštáře a hřejivé peřinky? No bodejť. I ty jsou její nedílnou součástí.

Postýlka má nádhernou kresbu a proto je k Vám zasílána ve své syrové podobě. Snažila jsem se o nadčasový kousek, který se s trochou štěstí bude snad i dědit. O postýlku, která, jakmile naše dcery vyrostou, vyčká několik let na půdě, aby směla být opět nachystána pro hraní další generace. A myslím, že ji pro Vás mám.

Postýlka jest vyrobena ručně z masivu - nádherně zbarveného jasanu. Hranolu 2x2 cm. Pečlivě zbroušena a začištěna, aby dětské ručky nikterak neohrozila a malé panenky jakbysmet. Její rozměry jsou 30x35x42 cm (ŠxVxD) a ošetřena není ničím. Jen nádherný, čistý a suchý kus dřeva.


Ten malebný kus dřeva pochází z rodinného truhlářství, fungujícího od roku 1987, nacházejícího se v okrese Svitavy.
Termín dodání jest do Vánoc a to s dostatečným předstihem. Do poznámky prosím uveďte, jaký vzor lůžkovin byste nejraději.

Kategorie: Designové hraní
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
VB Avatar autora | 26.1.2023
Stejně jako ostatní výrobky, jsou jesličky naprosto luxusní záležitostí :) Elegantní zpracování, které se hodí do každého pokojíku (i obývacího :) Vejde se do nich opravdu hoooodně panenek :D

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu