Světnička

1 690 Kč
Momentálně nedostupné

Domeček pro panenky má snad každá princezna doma. Ale co dělat, když jede na cesty? Velký domek se na převoz nehodí, nebo jej minimálně rodiče nechtějí tlačit do kufru auta. Zoufat se ale nemusí! Na víkendový výlet k babičce už vaši malí kamarádi nemusí jezdit v temném a dusivém batohu. Pohodlí jim zajistí cestovní pokojíček, kde budou mít vše, co potřebují.

V mobilní světničce naleznete bezpečí v dubové postýlce. Romantické večery lze strávit promítáním svých krásných zážitků v pohodlí masivního křesla. A aby i malá světnička zůstala stále naklizená, svůj šat a další cennosti lze uchovat v prostorné truhličce.


- kartonový kufr malý 14,5x20x8 cm
- dřevěná podlaha (dub či buk)
- tapeta bio bavlna
- vybavení: postel, křeslo, truhla

Pokud však potřebujete ubytovat více členů, lze si pořídit větší kufřík "Garsonka", či největší "Apartmán". Rovněž vybavení lze navolit dle Vašeho výběru. 

Velmi mi záleží na kvalitě. Přeji si, aby každý obdržel co nejpreciznější výrobky, vše pečlivě vyrábím sama a kufřík proto bývá hotov do 2 až 3 týdnů. Každý kufřík dostane tapetu ladícího motivu v bio bavlně a precizně opracovanou podlahu z kvalitního masivního dřeva z českých lesů.


Kategorie: Něco na hraní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu