Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
910 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
AUTORSKÉ NÁVRHY A FÉROVÁ VÝROBA
AUTORSKÉ NÁVRHY A FÉROVÁ VÝROBA
Všechny produkty z dílny Truhlářovy dcery jsou jedinečné originály. Autorská tvorba je hlavním znakem této značky. Stejně tak precizní zpracování a férové podmínky pro ruce, které tyto výrobky pomáhají tvořit.
POSTARÁM SE O VÁS, JAKO BYSTE BYL/A MOJE VLASTNÍ
POSTARÁM SE O VÁS, JAKO BYSTE BYL/A MOJE VLASTNÍ
Ráda se o Vás postarám, proto si nekupujete pouze produkt, ale poradenství, možnost úpravy každého produktu k Vaší absolutní spokojenosti. I případné vrácení spolu vyřešíme. Spolu zvládneme vše.

O vílách jsme si na tomto e-shopu již povídali mnohokrát. Však jsme jim také ušili šaty lehounké jako vánek sám. Něco však naše víly stále postrádají. Mohou tančit, mohou skotačit, nemohou se ale vznést. Tedy, nemohly. Do této chvíle.

Na světě jsou totiž ručně šitá křidélka z dechberoucího sametu. Uchytit je lze na ramena a to díky dvěma popruhům z gumy a sametu. A pro jak velké víly jsou určena? Pro vílu každé velikosti. Spatřena totiž byla na 4týdenní kouzelné bytosti, ale občas si s nimi slétnu na zahradu i já. A já jsem pořádný kus víly!

Uvnitř křídla je výztuha z drátku, je však v jednom kuse a konce k sobě velmi pevně připájeny, tedy nehrozí žádná újma. Na zádech díky tomu krásně drží, a obstojí v jakýchkoliv povětrnostních podmínkách.

Kategorie: Něco na hraní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu