299 Kč
Na objednávku
AUTORSKÉ NÁVRHY A FÉROVÁ VÝROBA
AUTORSKÉ NÁVRHY A FÉROVÁ VÝROBA
Všechny produkty z dílny Truhlářovy dcery jsou jedinečné originály. Autorská tvorba je hlavním znakem této značky. Stejně tak precizní zpracování a férové podmínky pro ruce, které tyto výrobky pomáhají tvořit.
POSTARÁM SE O VÁS, JAKO BYSTE BYL/A MOJE VLASTNÍ
POSTARÁM SE O VÁS, JAKO BYSTE BYL/A MOJE VLASTNÍ
Ráda se o Vás postarám, proto si nekupujete pouze produkt, ale poradenství, možnost úpravy každého produktu k Vaší absolutní spokojenosti. I případné vrácení spolu vyřešíme. Spolu zvládneme vše.

Pro případ skutečně velkého setkání myšek, skřítků, panenek a vlastně třeba i kamenů (proč by totiž v kufříkovém domečku nemohly být kameny, že?) je možné přikoupit do výbavičky křesla.

Každé křeslo je ručně vyrobeno z masivního dubového dřeva a opatřeno pohodlným polštářkem z bio bavlny s výplní z dutých vláken, aby se na něm všem kouzelným bytostem náramně sedělo.

A jak se o křesílko starat? Tak jednoduše, jak jen to naše děťátka zvládnou - otření vlhkým hadříkem postačí. Polštářek pak může vyprat maminka na 40 °C v ruce (při ručním režimu se může zatočit i v pračce).

A protože všechny dřevěné hračky vyrábím ručně já, #truhlarovadcera, není žádný kus nábytku stejný. Maličké odchylky a kresba na dřevě dělají každý kousek jedinečným.

Rozměr tohoto kousku je vždy padnoucí do aktuálního kufříku. Pokud sestavujete kufřík nový, postarám se o to. Pokud si pouze rozšiřujete své vybavení, prosím o uvedení požadovaných rozměrů do poznámky v objednávce.

Kategorie: Něco na hraní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu