AUTORSKÉ NÁVRHY A FÉROVÁ VÝROBA
AUTORSKÉ NÁVRHY A FÉROVÁ VÝROBA
Všechny produkty z dílny Truhlářovy dcery jsou jedinečné originály. Autorská tvorba je hlavním znakem této značky. Stejně tak precizní zpracování a férové podmínky pro ruce, které tyto výrobky pomáhají tvořit.
POSTARÁM SE O VÁS, JAKO BYSTE BYL/A MOJE VLASTNÍ
POSTARÁM SE O VÁS, JAKO BYSTE BYL/A MOJE VLASTNÍ
Ráda se o Vás postarám, proto si nekupujete pouze produkt, ale poradenství, možnost úpravy každého produktu k Vaší absolutní spokojenosti. I případné vrácení spolu vyřešíme. Spolu zvládneme vše.

Domeček pro panenky má snad každá princezna doma. Ale co dělat, když jede na cesty? Velký domek se na převoz nehodí, nebo jej minimálně rodiče nechtějí tlačit do kufru auta. Zoufat se ale nemusí! Na víkendový výlet k babičce už vaši malí kamarádi nemusí jezdit v temném a dusivém batohu. Pohodlí jim zajistí cestovní pokojíček, kde budou mít vše, co potřebují.

Nejedete jen na víkend? I pro náročnější cesty je přichystána ubikace, navíc prostornější než Světnička. Smíte si tak na cesty přibalit úplné zbytečnosti, nebo třeba svézt kamarády navíc. V Garsonce se nachází prostorná pohovka a konferenční stolek vysoký tak akorát, aby se na něj daly opřít nožky.  TV stolek s telkou pro sledování rodinného filmu, poslouchání hudby z gramofonu a nebo jen pro odkládání společných fotografií je rovněž součástí.


- střední kartonový kufr 18x25,5x8,5 cm
- dřevěná podlaha (dubové dřevo)
- tapeta bio bavlna
- vybavení: pohovka rohová včetně polstru, stolek konferenční, šatní skříňTV stolek


Velmi mi záleží na kvalitě. Přeji si, aby každý obdržel co nejpreciznější výrobky, vše pečlivě vyrábím sama a kufřík proto bývá hotov do 2 až 3 týdnů. Každý kufřík dostane tapetu ladícího motivu v bio bavlně a precizně opracovanou podlahu z kvalitního masivního dřeva z českých lesů.

Kategorie: Zkompletovaný kufřík
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu