Motiv
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
1 180 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
AUTORSKÉ NÁVRHY A FÉROVÁ VÝROBA
AUTORSKÉ NÁVRHY A FÉROVÁ VÝROBA
Všechny produkty z dílny Truhlářovy dcery jsou jedinečné originály. Autorská tvorba je hlavním znakem této značky. Stejně tak precizní zpracování a férové podmínky pro ruce, které tyto výrobky pomáhají tvořit.
POSTARÁM SE O VÁS, JAKO BYSTE BYL/A MOJE VLASTNÍ
POSTARÁM SE O VÁS, JAKO BYSTE BYL/A MOJE VLASTNÍ
Ráda se o Vás postarám, proto si nekupujete pouze produkt, ale poradenství, možnost úpravy každého produktu k Vaší absolutní spokojenosti. I případné vrácení spolu vyřešíme. Spolu zvládneme vše.

Báglík pro nejnáročnější cestovatele.

Praktická přední fofr kapsa, kam lze cokoliv rychle odložit, aby měl dobrodruh volné ruce a směl prozkoumávat svět. Uvnitř naleznete průhlednou kapsičku na jmenovku, nebo (pro ty stýskavější) fotku maminky. Do všité kapsy na zadní stěně lze uschovat vše, co má zůstat nepomuchlané, neb díky pevným prošitým zádům je právě tento prostor bezpečný i pro papírové mapy či obrázky. Přestože je celý batůžek ušit z nepromokavého materiálu, převrácená lahev s pitím už zkomplikovala nejednu výpravu. Proto má báglík uvnitř tunel na jakoukoli velikost lahve, kde hezky drží. Tou největší vychytávkou je ale bezesporu vyjímatelná plastová kapsa na zip, díky které může být využit i na přenášení "mokrého obsahu". Tak například mokré plavky, pláštěnka, ale třeba i jogurt ke svačině, který (a to je zákon) v batůžku vždy praskne - o tom bych se mohla rozepsat...

Aby báglík nesjel z ramen ani při rychlé honičce za neznámym stvořením, vybaven jest spojovacím popruhem na otevírací trojzubec. Takže cvak a běžte si užívat dětství malí dobrodruzi!


Tak co všechno vezmete s sebou do prostoru 30x27 cm?

Kategorie: Něco s sebou

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu