749 Kč
Na objednávku
AUTORSKÉ NÁVRHY A FÉROVÁ VÝROBA
AUTORSKÉ NÁVRHY A FÉROVÁ VÝROBA
Všechny produkty z dílny Truhlářovy dcery jsou jedinečné originály. Autorská tvorba je hlavním znakem této značky. Stejně tak precizní zpracování a férové podmínky pro ruce, které tyto výrobky pomáhají tvořit.
POSTARÁM SE O VÁS, JAKO BYSTE BYL/A MOJE VLASTNÍ
POSTARÁM SE O VÁS, JAKO BYSTE BYL/A MOJE VLASTNÍ
Ráda se o Vás postarám, proto si nekupujete pouze produkt, ale poradenství, možnost úpravy každého produktu k Vaší absolutní spokojenosti. I případné vrácení spolu vyřešíme. Spolu zvládneme vše.

Každá správná fešanda má kvalitní složení šatníku. O své oblíbené kousky by se ale měla vzorně starat. Aby se nezaprášily, nevyšisovaly, nebo je třeba nezašpinili malí nezbedové. Kde jinde módní kousky uschovat, než v masivní almaře? 

Almárka je z masivu - dubu - a poutka má z voňavé kůže. Stává se dominantním prvkem místnosti. Funkční jsou jak dveře od prostoru s šatní tyčí na dřevěná ramínka, tak šuplík na košilky a spodničky.

Almárka se šupletem i bez něj.

 

Jak se o almárku starat? Tak jednoduše, jak jen to naše děťátka zvládnou - otření vlhkým hadříkem postačí. 

 

Protože všechny dřevěné hračky pro děti vyrábím ručně já, #truhlarovadcera, není žádný kus nábytku stejný. Maličké odchylky a kresba na dřevě dělají každý kousek jedinečným.

Kategorie: Kufřík k vlastnímu sestavení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu