Suchárkovic famílie

Člen rodiny
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
199 Kč 199 Kč 189 Kč 189 Kč 179 Kč 899 Kč od 179 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu

Zpočátku se nám ve světničkách, garsonkách a apartmánech zabydleli manželé Kufříkovi. Ti, neb nebyli spokojeni se svým příjmením, se přejmenovali na manželé Truhlíkovi a aby jim nebylo smutno, adoptovali si miminko Lízu.
Tuto rodinu už společně známe. Protože však každý z nás potřebuje svého kamaráda, Truhlíkovi si tajně doufali v nějaké nové sousedy. A nejlépe s dětmi.

Protože přání se mají plnit nejen o Vánocích, vyslyšela Truhlářova dcera ta  jejich tajná přání. 

Suchárkovi k nám právě dorazili z dubového háje, ze kterého vznikli. Konkrétněji z dubového háje od Vejprnic.
Milující a naprosto oddaná maminka Emilka pečuje o všechny. O děti, manžela, ale také o své vlny a oblíbené šaty. Tatínek Hubert láskyplně drží pevnou ruku a zajišťuje bezpečí domova. Synek Jonatán má velké srdce, je odvážný a nebojácný. Občas si dobírá svou sestřičku Žofii a tahá ji za dlouhé copy, ale to jen proto, aby pobavil nejmladšího brášku Karla. Všichni mají nádhernou a čistou dubovou duši a snad proto se zatím nenalezl nikdo, kdo by si je nezamiloval.

Každičký člen této rodiny velmi miluje umění. Snad proto jsou bez jakéhokoli barevného zdobení? Touží totiž po tom, aby si je noví kamarádi pokreslili sami. Jonatán se těší, jaký šibalský úsměv mu někdo nakreslí. Maminka Emilka se pro změnu nemůže dočkat svých nových šatů. Vše je pouze na dětské fantazii. Musím Vás ale hned na počátku uklidnit, abyste nebyli z tvoření nervózní, neb je to velmi zodpovědný počin to kreslení - Suchárkovi budou spokojeni i se současným prostým stavem. Nemusíte se tedy obávat jejich nespokojenosti v případě, že se je nerozhodnete pomalovat.

Naše nová rodina je z masivu, dubu. Bez jakékoliv chemické úpravy, nezávadná. A jak je kdo vysoký? Rodiče dosahují výšky 15 cm, starší dítka mají centimetrů 11 a malý benjamínek nám prozatím měří necelých 10 cm - určitě ale ještě vyroste!

Kategorie: Něco na hraní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu