Overálek nařasený

Barva
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
840 Kč 880 Kč 920 Kč 960 Kč 840 Kč 880 Kč 920 Kč 960 Kč 840 Kč 880 Kč 920 Kč 960 Kč 840 Kč 880 Kč 920 Kč 960 Kč 840 Kč 880 Kč 920 Kč 960 Kč 840 Kč 880 Kč 920 Kč 960 Kč od 840 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
AUTORSKÉ NÁVRHY A FÉROVÁ VÝROBA
AUTORSKÉ NÁVRHY A FÉROVÁ VÝROBA
Všechny produkty z dílny Truhlářovy dcery jsou jedinečné originály. Autorská tvorba je hlavním znakem této značky. Stejně tak precizní zpracování a férové podmínky pro ruce, které tyto výrobky pomáhají tvořit.
POSTARÁM SE O VÁS, JAKO BYSTE BYL/A MOJE VLASTNÍ
POSTARÁM SE O VÁS, JAKO BYSTE BYL/A MOJE VLASTNÍ
Ráda se o Vás postarám, proto si nekupujete pouze produkt, ale poradenství, možnost úpravy každého produktu k Vaší absolutní spokojenosti. I případné vrácení spolu vyřešíme. Spolu zvládneme vše.

Overal z mušelínu tak lehký, jako nejjemněji utkaná pavučinka. Zadní strana je na 3 dřevěné knoflíčky, díky tomu je přední díl nenarušený a tento kousek tak  vyniká především svou jednoduchostí. 

 

Chtěla jsem kousek, který budou moci obléci princezny ve chvíli, kdy se chtějí prohánět na hřišti po skluzavce bez spáleného zadku (smí se na e-shopech používat slovo zadek???). Kdy by je oblečení nemělo omezovat v pohybu a zároveň by se na ty naše děti mělo nechat hezky koukat. 

Aby Vám dělal parádu dlouhá léta, dodržujte, prosím pěkně, prací režim přesně dle instrukcí: přednamočíme si ve vlažné vodě bez přípravku. Poté velmi jemně promneme mezi prsty, v dlaních s gelovým prostředkem a po ždímání necháme oschnout. Žádná sušička, žádné žehlení.

Kategorie: Něco na sebe

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu