Pro notebook, tablet, ale i jen jako designová kabelka.
Nechť si každý zvolí svůj účel.

Provedení
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
1 680 Kč 1 540 Kč 1 430 Kč 1 750 Kč 1 610 Kč 1 500 Kč 1 750 Kč 1 610 Kč 1 500 Kč 1 750 Kč 1 610 Kč 1 500 Kč od 1 430 Kč
Na objednávku Vyprodáno Na objednávku Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Na objednávku Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu

Obalů pro notebooky je na trhu celá řada, pochopitelně. Ale žádný takový, který by notebook jemně a hřejivě objal. A když už zde máme beránkové peněženky, tašky, batohy a ledvinky, kapsa pro notebook už tu nesmí chybět. Jak už je ale u mne známo - není to jen tak obyčejná kapsa.

Zvenku Vás zaujme mazlivý beránek a uvnitř podšívka z bavlněného plátna. Mezi těmito vrstvami bude zajišťovat ještě větší bezpečí štědré množství hřejivé výplně z dutého vlákna. Aby tato výplň necestovala tam, kam nemá, je opatřena bezpečnostním prošitím a Vy se tak smíte spolehnout, že se tato měkoučká vrstva nachází skutečně všude. Opatřen je kovovým zipem a jeho rozměry jsou 40x30 cm, 25x35 cm a na přání lze volit i rozměr alá kabelka 20x15 cm.
Přestože je kapsa vyplněna měkoučkou výplní pro ochranu přístrojů, nebrání to nikomu tento futrál nosit jako kabelku a nebo třeba i tašku na kočárek - tak ji třeba hodlám využívat já sama.

Volit smíte kapsu bez popruhu, ale i s popruhem - celkem tři druhy vyšívaných popruhů.
Popruh je 130 cm dlouhý a 5 cm široký.Fotografie barev mohou pochopitelně trochu zkreslovat, je s tím třeba počítat. Pokud by Vám onen odstín skutečně hodně vadil, je samozřejmě možné ihned situaci lépe barevně poladit.

 

Kategorie: Pro velký holky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu