Vrácení a reklamace

Vrácení a reklamace

truhlarova dcera - Michaela Burdychová

Javorová 1197, Kostelec nad Černými lesy, 281 63

+420 776 888 496

truhlarovadcera@gmail.com

Vrácení zboží
Zakoupené zboží lze vrátit z jakéhokoliv důvodu do 15 dní od jeho převzetí. Zboží musí být zasláno v původním stavu, tzn. neprané, nežehlené, nenošené a označené původním štítkem. Bez štítku nejsme schopni zboží identifikovat a vrátit kupní cenu zboží. Zároveň je prodávající oprávněn ponížit vrácenou částku o částku, o kterou se snížila hodnota zboží tím, že bylo zboží před vrácením užíváno jinak, než bylo vhodné - oblečení ušpiněné od make-upu, nesprávné uložení před odesláním, kdy se látka pomačká například apod.
Před odesláním zboží je kupující povinen informovat o množství a důvodu vrácení zboží na email jajsem@truhlarovadcera.cz, či číslo 776 888 496 (každý všední den od 8 do 17h ). Do emailu je potřeba uvést číslo bankovního účtu, na který bude vrácena kupní cena zboží. Veškeré náklady na zaslání zboží na naši adresu hradí kupující. Jakékoliv vracené zboží zasílané na dobírku nebude prodávající přijímat.
U poškozeného a viditelně nošeného zboží nelze odstoupit od smlouvy. Vrácení zboží nebude akceptováno v případě výroby zboží na přání (šaty s úpravou střihu, rozměrů apod. či hračky vlastních rozměrů, materiálů apod.).

Reklamace
Kupující má právo reklamovat vadné zboží dle zákonné záruční doby. Před zasláním zboží je povinen nakupující informovat o množství, počtu a důvodu reklamace na email jajsem@truhlarovadcera.cz. Veškeré náklady spojené se zasláním reklamovaného zboží hradí kupující. Prodávající si vyhrazuje zákonnou lhůtu 30 dní pro vyřízení reklamace ode dne převzetí zboží.
Při rozbalování a prvotní kontrole vráceného nebo reklamovaného zboží bude vždy pořízen videozáznam, a to z důvodu možných pozdějších nedorozumění (např. v případě vrácení neúplného anebo poškozeného zboží).
Za vady vzniklé přepravcem, reklamované zpětně, neručíme. Stejně tak za vady vzniklé nesprávným užíváním, nesprávnou údržbou navzdory doporučené údržbě na visačce či štítku.