Tanyny pro velký holky

Volánky, kraječky, potisky, nápisy... Ale čistý, jednoduchý střih jakoby byl dnes sprosté slovo. Přeměnila jsem proto svůj náčrt v bloku ze střední školy na skutečné šaty. Šaty, které budou v módě napořád. Které jsou tak kvalitně ušité, že v šatníku velké holky vydrží napořád.

Na zadní straně čekejte skrytý zip. A proč? Přece proto, abyste je pohodlně oblékly a cestou si neznehodnotily účes. A taky proto, že šaty mohou nosit i kojící velké holky. Jednoduše budou v této životní fázi nosit tanyny zipem vpřed a pohodlně, ale především ve stylu, nakrmí všechno kolem.
Na obou stranách naleznete kapsy a sukně je tak široká, že ukryje i sousedovic děti.

Předlohou mi byla víla. Má malá víla. A její vlasy. Stejně tak, jako vlají hnědé kadeře mojí Tamarky, stejně tak lehce vlaje sukně těchto šatů. K jednoduchému střihu jde ruku v ruce zemitý tón a ostatní odstíny, které si můžete navolit dle Vašeho přání. Nutno uvést, že světlé tóny lehounce prosvítají. Velmi lehounce.


Tanyny pro velké holky (ženy, dívky, maminky, babičky, prababičky, tety, dnes vlastně i strejdy..) jsou šité v UNI velikosti. Obleče je štíhlost sama a budou na ni romanticky vlát jako na víle. Pohodlně bude i dámám s občasně širšími proporcemi a slušet budou i skutečně velkým holkám o velikosti L. Na každé postavě kouzlí jinak a vy si zde ověřte jak:

Prsa: 54 cm (x2)
Pas:  59 cm (x2)
Délka šatů: 101 cm
Délka rukávu: 46 cm
Délka horního dílu: 41 cm
(S-L) A proto přeměřte se prosím, ať vyhneme se unáhleným nákupům a zbytečnému přeposílání sem tam.

Na vaše přání se jedná o předprodej. Aby se dostalo na všechny, šaty jsou šité přímo pro Vás a termín dodání jest 3 až 4 týdny.

Pokud by některá kojící víla raději zipy do boků (od podpaží níž), než jeden uprostřed, nechť uvede do poznámky. Za drobný příplatek bude ušito. 

Zvolte si variantu:

Cena od 1 590,00 Kč