Albobal

Jistě to znáte. Posíláte děti na víkend k prarodičům (moc doufám, že to znáte!), balíte dětem vše potřebné i nepotřebné. Na závěr už trochu ve spěchu poházíte vršek tašky nějakými hračkami, hrami, zkrátka čímkoliv, co zajistí hlídačům snadnější zabavení dětí a nehrozí tak, že vám je předčasně vrátí.  Hračky se tak pěkně propadnou na dno, schovají se tu do mikinky, tu do ponožek a nenajdete nic. 

A co je na cestování nejchoulostivější, dětmi (a rodiči rovněž) velmi oblíbená tužka Albi. Samozřejmě společně s knihami. Mé děti vždy dovezly zpět buď tužku, nebo knihy, málokdy oboje. Navíc knihy s poničenými hřbety a rohy. A jednoho dne dokonce tužka nevydržela nárazy při cestování a rozbila se úplně.

A to byl ten moment, kdy vznikl nápad na ochranné, ač stylové desky. Aby ochránily, pojmuly vše potřebné a zároveň pěkně vypadaly v ruce.

Tak tradá, tady jsou. Materiál je odolná a nesmrtelná kočárkovina. Uvnitř naleznete kapsičky na samotnou tužku, nabíječku a knihy všech rozměrů. Včetně fixačního víka na suchý zip. Knihy se vkládají z vrchu, tedy při nošení za madla nehrozí, že by cokoliv vypadlo. 
 
Samozřejmě se nemusí využít pouze pro tužku. Naplnit můžete papíry, pastelkami, voskovkami, omalovánkami, čímkoliv se Vaše potomstvo rádo vyjadřuje a vytvořit tak kreativní desky. 
To už záleží jen a jen na vás.

Zvolte si variantu:

840,00 Kč