KDE MNE NAJDETE

3. - 4.10.2020 se opět chystám dopravit nejen sebe, ale i svou milovanou hoblici a možná až zbytečně moc dřevěných beden z blešáku na Výstaviště v Holešovicích. A samozřejmě i kufříky. Kufříků bude dost!

V ulici Perštýnská v samém centru Pardubic je fungl nový designový obchůdek Uplace. Nabízet bude více než 30 značek a já jsem pyšná, že oslovili i mne. Kufříky si tedy budete smět "osahat" a případně i koupit na tomto kouzelném místě.


A KDE SI O MNE PŘEČTETE

MF Dnes - Ona Dnes

Háčkujeme, pleteme, šijeme, lakujeme a natíráme. Doma upečený chléb servírujeme ve vlastnoručně upletené ošatce. Co nás vede k ručním pracím, když se dnes dá všechno koupit?

Že je fajn nechat ruce něco dělat, abyste přišli na lepší myšlenky, si velká část lidí ověřila i teď během koronavirové pandemie. Domácnostmi se nejprve rozezvučely šicí stroje a Češi solidárně našili roušky nejen pro své blízké, ale i potřebné. 
Zdroj: https://www.idnes.cz/onadnes/vztahy/rucni-prace-pleteni-peceni-palickovani-truhlarina-hobby.A200507_140333_vztahy-sex_job

Vintagelover

Sleduji ji na Instagramu jen pár týdnů, ale mám pocit, že ji znám už hodně dlouho. Úžasná Míša alias Truhlářova dcera, se smyslem pro krásno, se kterou jsem si vyměnila několik milých zpráv, vyrábí dokonalé dřevěné hračky. Ručně vyrábění myšáci, dřevěné postýlky, nebo líný slouha, kteří bydlí ve stylově vytapetovaných cestovních kufřících. Na jejím eshopu najdete třeba nápadité apartmány, světničky nebo postýlku s nebesy... Vše má vychytané do posledního detailu. Mrkněte na e-shop a věřím, že si její věci zamilujete stejně, jako já ♥
Zdroj: https://www.vintagelover.cz/truhlarova-dcera/

MAMAvolba.cz

Hračky do dětského pokojíčku od Míši #truhlarovadcera pořád vypadají hrozně jednoduše, jako byste je vytáhli na půdě u babičky. Jsou z kusu dřeva, staré zavinovačky, krajky, tkanice... To jim dodává nostalgický závan, který oživí staré vzpomínky. Zamilujete si cestovní kufříky, postýlky, křeslo, hrazdičky, miminko - vše v miniaturním provedení, naprosto precizně zpracované, s láskou a péčí.
"Je těžké najít někoho, kdo by jí byl k ruce, aby mohla dál značku rozvíjet. A tak pořád na designových trzích potkáte jen ji, duši, ruce a srdce projektu."
Zdroj: https://www.mamavolba.cz/truhlarova-dcera-hracky/