Dárkohrad

Konečně se pomalými krůčky přibližuje ten magický čas.
Čas, kdy své domovy zbarvíme do zelených, zlatých či červených odstínů. Provoníme je vanilkou, skořicí či kardamonem. Svou mysl i bříško ohřejeme voňavým, zrovínka na plotně uvařeným svařáčkem a s pohledem zasněným budeme ještě vymýšlet, co by komu mohl přinést Ježíšek, aby udělal radost... My abychom udělali radost.

2 320 Kč
Vyprodáno

Čím byste udělali radost svým blízkým Vám, bohužel, neporadím. A už vůbec Vám nebudu na sociálních sítích několikrát denně upomínat, že koupí mého výrobku, co by vánočního dárku, to vyhrajete.

Mohu Vám ale ulehčit s takovou drobností, jako je adventní kalendář. Svým dětem jsem totiž vyrobila kalendáře o velkorysých rozměrech 60x40 cm. S okýnky různých velikostí, neb dárečky do nich přeci nejsou všechny stejně velké, no ne? A protože nejsem lakomá, mám jich přesně 18 kusů i pro vás.

Jedná se o bukovou překližku a mohu Vám garantovat, že jsem jej vyráběla ručně, s velkým očekáváním a zvědavostí. Zvědavá jsem totiž na to, kdo si těchto pouhých 18 kusů uloví a jak a čím je naplní. Dáte mi to vědět, viďte, že ano?!


Pro ty, co jej nezískají, mám alespoň maličkatou útěchu v podobě seznamu dárečků, kterými plním adventní kalendář já:

- sušené ovoce, oříšky, pečené sušenky a jiné mlsky ( my máme rádi natu.cz)
- vánoční ozdoby a jiné drobné dekorace
- denní úkoly pro radost ("dnes si upečeme dort" a podobně)
- dárečky/hračky (hodně u nás holčičky milují Maileg - myšky tak udělají radost a zároveň ozdobí kalendář. Mají je téměř všude, ale nejraději si je chodím osahat k Marušce do majastore.cz)
- ručně vyráběné sponky či mašle, čelenky (zde zase doporučuji neskutečně šikovnou https://www.instagram.com/luffa_atelier/)
- samolepky
- razítka (krásné jsou například tyto https://www.agatinsvet.cz/stampominos-ceske-vanoce/)
- tetovačky (znáte například https://www.kresky.sk/ ?)


Kalendář lze zaměřit pouze na jedno téma - každý den jedna pohádka. Každý den jedna společná bláznivá aktivita. Jedna ozdoba na stromeček  a dětem umístit jejich vlastní stromeček do pokojíčku. Puzzle o 24 dílkách. Pexeso - například toto https://www.agatinsvet.cz/obrazkove-pexeso-do-vany-24-ks/
Adventní kalendář lze nachystat i pro partnera či partnerku. Třeba takový adventní kalendář s ochutnávkou rumů či jiného alkoholu rozhodně nikoho neurazí. Ponožky (či trenky) na každý den také mohou vyřešit ranní fofry v nejedné domácnosti.
Fantazii se zkrátka meze nekladou - jak se všude hlásá...

Kategorie: Něco na doma
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu